Şirket Profili

Firmamız Hakkında:

2002 yılında Genç spor olarak yola çıkan şirket, 2007 yılında Genç Tekstil ve Spor Malzemeleri adını alarak Limited Şirket olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur.

Firmamız, sektöründe deneyimli, konusunda uzman ve teknik kadrosu ile yıllarca hizmet vermektedir.

Sporda başarının yakalanması ve sağlanmasında kullanılan alet ve ekipmanların uluslararası standartlarda ve kalitede olması için özenle hizmet vermektedir.

Firmamız isteğe göre forma, eşofman, çanta, kupa, madalya, özel gün kıyafetleri (23 Nisan, 19 Mayıs vb.) siparişleriniz özel olarak üretmektedir. Spor kulüpleri, okullar, özel kurumlar, belediyelere ve düzenlenen turnuvalara göre özel siparişleriniz yapılmaktadır. Siparişleriniz anlaşmalı kargo şirketi tarafından güvenli ve zamanında teslim edilmektedir.

Kişilere ve kurumlara özel futbol, basketbol, voleybol, hentbol, güreş mayoları, turnuvalara özel forma siparişleri yapılmaktadır.

Her türlü spor malzemeleri temini sizlere özel çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Kaliteyi ucuza almak isteyenlerin doğru adresindesiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Formadukkani.com bir Genç Tekstil ve Spor Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.

Önemli Duyuru: Sitemiz toptancı sitesi olduğundan fiyat bilgisi yazamamaktayız. Fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçerseniz size mesai saatleri içinde mutlaka dönüş yapılacaktır. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederiz.