Forma Siparişi ve Teslimat

Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişlerinizi telefonla arayarak, maille, işyerimizi ziyaret ederek ve sitemiz üzerinden online olarak verebilirsiniz. 0212 527 13 05 nolu telefon numaramızı arayarak siparişlerinizi, istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimizden de sipariş geçebilir ya da istek ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Sayfamızın üst menüsünde bulunan "Forma Siparişi" menüsünden de siparişlerinizi bize iletebilirsiniz. Size en kısa zamanda stok ve ücret bilgisi gibi detaylar hakkında bilgi gönderilecektir. Siparişlerinizin onaylanması için ön ödeme yapılması zorunludur. Ön ödemesi yapılmamış ya da ücreti gönderilmemiş siparişler onaylanmayacaktır. Ön ödeme ya da sipariş tutarlarınızı eft/havale ya da mail order sistemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Eft ve havale için banka hesaplarımız sitemizde belirtilmiştir. Size uygun olan hesabı seçerek ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Banka hesaplarımız için tıklayınız...

Mail order formumuza ulaşmak için tıklayınız... Formu doldurduktan sonra 0212 527 13 06 faks numaramıza faks çekebilirsiniz.

Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra lütfen ödeme bildirimi yaptığınızı bize belirtiniz. Online olarak ödeme bildirimi yapabilirsiniz. Ödeme bildirimi yapmak için tıklayınız...

Siparişini verdiğim ürün ne zaman elimize ulaşır?

Yatırmış olduğunuz ödeme hesaplarımıza geçtiği anda siparişiniz işleme alınmaktadır. Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa, ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Satın aldığınız ürün 1-5 iş günü içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. İmalat formalar için teslimat süresi 7-15 gündür.  

Siparişim arızalı ya da yanlış geldi ne yapmalıyım ?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, `Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.` gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.

(Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )
    
Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz.

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.
    
ÖNEMLİ : Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz..

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

Eğer ürün kutusu size hasarlı ya da deforme olmuş olarak ulaştı ise paketi teslim almayarak doğrudan bize geri gönderebilirsiniz. Teslimat sonrası paketin hasarlı olduğunu fark ettiyseniz kargo görevlisine tutanak hazırlatarak bize geöndermeniz gerekecektir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.