Forma Baskı İşleri
Açık Mavi Baskı Numaraları
3,50 / 2
Açık Mavi Baskı Numaraları dgtip
Açık Mavi Baskı Numaraları:

Baskı Teknolojisi:

Firmamız ürünlerinde transfer ve serigrafi baskı yöntemini kullanmaktadır. Ürünün adetlerine, materyaline ve baskısı yapılacak görselin çeşidine göre baskı yöntemimiz değişkenlik sağlar.

Özellikle formalarımızda ‘’özel tasarımlı formalar’’ diye adlandırdığımız yeni nesil formalara süblimasyon transfer baskı yöntemini uyguluyoruz. Sizlerin veya kurumunuzun ihtiyaç ve tanıtımına ilişkin fotoğraf, logo ve reklam yazılarınızı 1. sınıf kumaş üzerine basıyoruz. Bu baskı yöntemi ile formalarımız, istenilen ölçülerde istenilen görseli diğer hiçbir baskı tekniği ile alamayacağınız çok ince detaylarla milyonlarca renk kullanılarak fotoğraf görüntüsünde bir baskı kalitesine ulaşıp, renk canlılığını korur ve çok uzun süreler yıpranmaya, solmaya, çıkmaya karşı mukavemet kazanır.

Standart formalarımızda ise farklı renk kumaşlar dikim yolu ile birleşmiş olup, logo, isim ve numara görselleri flex transfer baskı yöntemi ile basılır. Bu baskı yöntemi, tasarımı yapılan görselin özel bir folya üzerine uygulanması, kesilmesi, yüksek sıcaklık ve basınç altında kumaşa işlenmesinden ibarettir. Az adetli tişört baskılarımızda da görselin çeşidine göre flex baskı tekniği uygulanmaktadır.

Çok adetli, promosyon tişört baskılarımızda serigrafi baskı yöntemi uygulanmaktadır.

Transfer baskı uygulamalarında, baskının kalitesini ve uzun ömürlülüğünü belirleyen birçok faktör vardır. Bunlar baskının uygulanacağı yüzey materyali, mürekkep, ortam ısısı, baskı süresi, uygulanacak basınç, sıcaklık vb. olarak sıralanabilir. Firmamız, eğitimli teknik personeliyle ve edinmiş olduğu tecrübe ile sürekli en iyi olmayı hedeflemektedir.
Etiketler
Fiyat: Stok ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz. Sipariş Tel: 0212 527 13 05 Mail: siparis@formadukkani.com Online satış sitemiz: http://www.onlinespormalzemeleri.com
Boyut: 500 x 403 / JPG
Resim boyutu: 79,59 KB
Yorumlar: 0

Ürünü Öner
*
*
*
*(*) İşaretli yerler zorunludur.
DatsoGallery By Andrey Datso